Generali Sigorta ile müşterilerin 1 dakikada sigorta teklifi almaları ve 3 dakikada poliçe satın almaları çok kolay!

Sigorta sektörü hız ve kolaylığın gitgide önem kazandığı bir yarış haline gelmiş durumda. Bu yarışta 1 dakika dahi çok önemli. İnternetin ve mobil cihazların artmasıyla, insanlar yoldayken dahi ürün ve servis satın alma ihtiyaçlarını giderebiliyor. İnternet ve 7/24 Sigorta Danışmanlığı gibi modern dağıtım kanalları sayesinde, müşteriler ihtiyaç duydukları sigorta ürünlerine karar verip, 3 dakika içinde satın alabiliyor.

Generali Sigorta Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Petar Dobric: İnovatif bir şirket olarak, müşterilerimize onların ihtiyaçlarına uygun geliştirilmiş hizmetleri, kolay ve hızlı biçimde sunuyoruz. Çünkü, müşterilerimizin zamanlarının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden sigorta satın almayı, hayatın kolay bir parçası yapmak istedik diyor.

Generali Sigorta, yaşamın her adımında, telefon veya internet aracılığıyla, müşterileriyle bir arada olmayı ve mümkün olduğunca destek sağlamayı planlıyor. Bunun amacı, satın alma sürecinin mümkün olduğunca hızlı ve kolay olması. Bu yeni dünyada gereksiz imzalar ve evraklara ihtiyaç duyulmuyor. Birkaç basit aşama ile, müşteriler zaman kaybetmeden araçlarını sigortalatabiliyor.

Siz de hemen 1 dakikada içinde Generali Sigorta dan teklif alın, bu kolaylıktan ve avantajlardan faydalanın!


[ Yazıyı Oku ]

Genel Müdürlük

Reşitpaşa Mah.
Eski Büyükdere Cad. Park Plaza
No:14 Kat:7 D:19-D 34467
Sarıyer / İstanbul

Telefon: (0212) 999 95 00
Faks: (212) 345 0500

infogm@sigortacini.com.tr


Metrocity Mağazası

Metrocity AVM
Büyükdere Cad.
No:17, BB94
1. Levent Şişli / İstanbul

Telefon: (212) 999 78 77
Faks: (212) 344 02 52

istanbul_metrocity@sigortacini.com.tr


Marmara Forum Mağazası

Marmara Forum AVM Osmaniye Mah.
Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı
No:3, S Blok 047, 34568
Bakırköy / İstanbul

Telefon: (212) 999 78 76
Faks: (212) 466 62 94

istanbul_marmaraforum@sigortacini.com.tr


Kentpark Mağazası

Kentpark AVM Eskişehir Yolu
Mustafa Kemal Mah.
7. Km No:164 1B-86
Çankaya / Ankara

Telefon: (0312) 999 30 00
Faks: (0312) 219 94 60

ankara_kentpark@sigortacini.com.tr


Göztepe Mağazası

Tütüncü Mehmet Efendi Cad.
Kısakürek Apt.
No: 24/2-3
Göztepe/Kadıköy/İstanbul

Telefon: (216) 999 33 00
Faks: (216) 301 26 00

istanbul_goztepe@sigortacini.com.tr


[ Yazıyı Oku ]
Sigorta süresi dolmuş veya hiç sigortalanmamış araçlar kanunlara göre trafikten men edilirler.

Trafik Sigortası neleri kapsar?
Kaza durumunda, diğer araçlarda oluşan maddi hasarları
Üçüncü kişilere ait maddi ve bedeni zararları
Diğer araçtaki kişilerin ilk yardım, hastane ve tedavi masraflarını
Aracının neden olduğu bir ölüm durumunda cenaze masraflarını, ölen kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişilerin masraflarını ve tazminat taleplerini


Kasko neleri kapsar?
Yangın, takla atma, çarpışma ve çekme nedeniyle oluşan hasarları
Deprem, sel ve terör nedeniyle oluşan hasarları
Araç içindeki yolcuları
Araç kiralama, çekme gibi yardım hizmetlerini
Zorunlu trafik sigortası kapsamına girmeyen masrafları


[ Yazıyı Oku ]
Sigorta Cini, cin gibi akıllıdır. Onun için çözülmeyecek problem yoktur. Esnek ve yaratıcı düşünür. Cin gibi çözümleriyle ufkunuzu açar. Yeni moda sigortacılık ondan sorulur.

İhtiyacını can kulağıyla dinler ve en uygun çözümü hızlıca karşına çıkarır. En ufak detayları bile değerlendirir. Kibar, eğitimli, zeki, yardımsever bir dost gibi size yol gösterecek tavsiyelerde bulunur.

Okumaya bayılır. Senin için gerekli tüm dosyaları pür dikkat okur. Hepsini değerlendirip, en kısa zamanda sana en doğru, en uygun hizmeti önerir. Ancak o zaman içi rahat eder.

Tüm sigorta ürünlerine ve detaylarına hakimdir. Senin tam ihtiyacın olan çözüm paketini bulmak onun için çocuk oyuncağıdır.

Sigorta dünyasının cin gibi uzmanı için imkansız diye bir şey yoktur!


[ Yazıyı Oku ]
Zorunlu trafik sigortasında, yüksek primlere karşılık indirim beklentisi 2014 yılı için de hayal oldu.
Zorunlu trafik sigortası için 2014 yılı içerisinde araç sahiplerinin büyük bir merakle beklediği indirim beklentisi boşa çıktı. 2013 yılı itibari ile bazı araç türlerinde %100 ü bulan artışlar gören trafik sigortası için 2014 yılında indirim öngörülmüyor. Zorunlu trafik sigortasi sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre; fiyatların aşağıya inmesi pek mümkün değil. Oluşan ve oluşabilecek risklere göre fiyatlandırmaların yapıldığını belirten yetkililer, riskli müşterinin ayrıca fiyatlandırılması gerektiğini ve Türkiye'nin risk primi yüksek bir ülke olduğunu belirtiyorlar. Şirketlerin kar etmek için kurulduğunu ve oluşan kazalara karşılık ödenen teminatlar ile alınan primler arasında 2012 yılında sigorta şirketleri için olumsuz bir tablo bulunmakta idi. Bu olumsuzluğu gidermek adına 2013 yılında ciddi oranlarda zamların olduğunu belirten yetkililer, bu bağlamda 2014 yılında ise indirim beklentisinin çok mantıklı olmadığı fikrini benimsemiş görünüyorlar.

Zorunlu trafik sigortasında sigorta şirketlerinin nasıl kara geçeriz hesapları yaptığını belirten uzmanlar, bazı bölgelerin risk priminin ortalamanın üzerinde olduğunu belirtiyorlar. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bazı şehirlerde risk priminin yüksek olduğunu ve bu doğrultuda bazı şirketlerin bu bölgedeki araçlar için astronomik rakamlar isteyebildiğini de belirtiyorlar. Yetkililer 3.5 milyon aracın zorunlu trafik sigortası yaptırmadığını ve bu araçların sistem için bir kara delik olduğunu, bunları sisteme sokmanın ise bütün sigorta yaptıranlar için faydalı olacağını iletiyorlar.


Hazine Müsteşarlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğünün ortak bir çalışma yaparak, zorunlu trafik sistemindeki bu gibi aksaklıkları önceleyeceğini düşnen uzmanlara göre; alınacak önlemler ile bir çok mağduriyetin önüne geçilebilir.[ Yazıyı Oku ]

| 1 | 2 | 3 | 4 | Sonraki> En Son>>